6 sztuczek w stylizacji dla kobiet

6 sztuczek w stylizacja dla kobiet – poznaj je a na pewno ułatwi Ci to dobór odpowiednich ubrań i dodatków, pomoże podkreślić walory oraz ukryć drobne mankamenty. Pod wpisem wideo wyjaśniające szczegółowo wszystkie sztuczki.

Dekolt w serek

Dekolt w serek bardzo korzystnie wpływa na kobiecą sylwetkę. Przy stonowanym dekolcie na odpowiedniej wysokości (mniej więcej na wysokości biustu) wpływa na wygląd całej damskiej sylwetki. Dzięki zastosowaniu dekoltu tworzy się swego rodzaju trójkąt, przez co biust oraz talia zostają podkreślone a ramiona optycznie wysmuklone, tak samo jak podbródek. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi wiele typów damskiej sylwetki bardzo dobrze wygląda. Nie jest on raczej zalecany do typu sylwetki gruszka (wąskie ramiona i szerokie biodra). Jednak kobiety z taką sylwetką powinny poeksperymentować – w filmiku poniżej znajduje się mała podpowiedź jak sobie z tym poradzić.

Dekolt w serek
Dekolt w serek

Jak ukryć niedoskonałości wokół brzucha?

Częstym błędem przy próbie ukrycie lekkiego brzuszka jest ubieranie luźniejszej bluzki czy koszuli. Niestety przez taki zabieg zniekształca się całą talie, co powoduje, że optycznie wyglądamy na większe. Jak sobie z tym poradzić? Na przykład na taką luźniejszą bluzkę założyć marynarkę. Rozpięta i dopasowana marynarka podkreśli i wyszczupla talię a bluzka robi swoje, czyli maskuje brzuszek.

Jak ukryć szerokie uda lub biodra?

Jeśli masz sylwetkę typu gruszka możesz zastosować pewien trik – założyć np. bluzkę typu hiszpanka. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz wyglądać bardziej kobieco, w pewien sposób wyeksponujesz swoją talię oraz zwrócisz uwagę na szczuplejsze partie swojego ciała. Tym oto sposobem uda Ci się zamaskować szersze biodra czy uda.

bluzka typu hiszpanka
Bluzka typu hiszpanka

Jak nosić oversizeowe kurtki, swetry, bluzy?

Dzięki szybkiemu i prostemu zabiegowi, jakim jest podwiniecie rękawów, uzyskasz efekt bardziej przemyślanej stylizacji, która będzie się prezentować znacznie lepiej.

Jak nosić koszulkę? W spodniach czy nie?

Kobiety z krótszymi nogami powinny spróbować nosić koszulki wsunięte w spodnie, ponieważ w taki sposób ich sylwetka zostaje wydłużona a nogi dłuższe. Możecie też poeksperymentować i włożyć tylko fragment bluzki w spodnie. Nie bójcie się, testujcie.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w filmie poniżej.

Film pochodzi z kanału ZOPHIA Stylistka – subskrybujcie, bo warto 🙂 Artykuł jest krótkim opisem całej zawartości materiału wideo.

POLECANE PRODUKTY


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *